fujiya
08 بهمن 1401 - 19:03

ارزش‌های فرهنگی هدف جنگ ترکیبی دشمن است

سمنان- نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه ارزش‌های فرهنگی، هدف جنگ ترکیبی دشمن است، گفت: تنها راه مقابله با جنگ ترکیبی دشمن اجرای مناسب برنامه‌های جهاد تبیین است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی مطیعی غروب شنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان سمنان به میزبانی دفتر خود ضمن بیان اینکه برنامه های مرتبط با جهاد تبیین می بایست به ایجاد نشاط فرهنگی و اجتماعی منتهی شود، ابراز داشت: می بایست برنامه ها به نحوی اجرایی شوند که بتواند در راستای شبه زدایی از موضوعات فرهنگی و اجتماعی نیز تاثیرگذار باشد.

وی ضمن بیان اینکه انقلاب، ولایت فقیه و رهبری، مردم و ارزش های فرهنگی و مکتبی از عوامل حفظ نظام هستند، افزود: هر یک از موضوعات مذکور در جنگ ترکیبی دشمن هدف قرار گرفتند و بارها شاهدیم که در فتنه و دسیسه های خود روی این اهداف برنامه ریزی دارند و از این طریق خواستند برنامه های خود را به اجرا برسانند.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان ضمن بیان ایتکه دشمن می خواهند مردم را از انقلاب جدا کنند، ابراز داشت: ابزار دشمن برای رسیدن به اهداف نا امید سازی بین مردم است و دشمن در این جهت کار می کند که بتواند با ایجاد شکاف به درون کشور نفوذ کرده و انقلاب را به زانو درآورد.

مطیعی ضمن بیان اینکه اعتبار زدایی بین نظام و انقلاب و اسلام در هدف گذاری آنها قرار دارد، تصریح کرد: خط ارتباطی و پیوند بین مردم و انقلاب به قدری قوی است که با هر بار نقشه دشمن مردم با اقتدار پای میان آمده و حمایت خود را از انقلاب نشان دادند و این باعث شد تا هیچ گاه فتنه های دشمن به سرانجام نرسد.

وی ضمن بیان اینکه اجرای مناسب برنامه های جهاد تبیین در مقابل هجمه های دشمن بسیار تاثیر گذار است، افزود: برای اینکه دشمن نتواند فکر و ذهن جوانان را برای رسیدن به اهداف خود به کار گیرد انتظار می رود اعضای شورای فرهنگی استان سمنان این مهم را در برنامه های خود قرار داده و برای جهاد تبیین تلاش کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1003292